Žádný antivirus nezajistí 100% ochranu

Neexistuje žádný antivirus, který by Vás 100% ochránil před počítačovou havětí a především tou, která spadá do kategorie ransomware. Je to ten druh škodlivého kódu, který Vám zašifruje důležité soubory na pevném disku (dokumenty, obrázky, ...) a tím je znehodnotí. Zároveň pak žádá o zaplacení „výkupného“ až ve výši několika desítek tisíc Kč, což má vést k navrácení souborů do původního stavu. Neexistuje ale žádná jistota, že útočníci své sliby dodrží a obnoví soubory do původního stavu...

Braňte se před ztrátou důležitých dat pravidelným zálohováním!

V rámci služby nešlape.cz dodáváme kompletní zálohovací řešení včetně hardwaru značky Synology a vzdálené konfigurace. Díky plně automatickému zálohování Vás již havěť nepřekvapí, stejně tak ani porucha pevného disku, na němž se důležité soubory vyskytovaly.

Přidaná hodnota

Cena a další informace

Ceny hardware začínají na částce 4 399 Kč včetně DPH za model Synology DS115j, včetně pevného disku WD RED o kapacitě 1 TB. Za částku 4 999 Kč včetně DPH Vám dodáme výše uvedený HW zkompletovaný a předpřipravený tak, aby se náš technik mohl vzdáleně připojit a konfiguraci dokončit. Z vaší strany bude potřeba jen drobná asistence – balík rozbalit, zapojit server do el. sítě 230V a propojit ho datovým kabelem s routerem. Následně bude počítač / notebook nastaven technikem tak, aby docházelo k jeho automatickému zálohování a zároveň bude vytvořen síťový disk, který bude připojen pod "písmeno" a bude sloužit na výměnu souborů v případě, že máte více počítačů (nebo notebooků).

Zařízení má spotřebu kolem 5W v klidovém stavu a kolem 10W při zátěži. Rozměrově jde o "krabičku" velikosti silnější knihy.
Více informací lze dohledat přímo u výrobce.

Zaujala Vás nabídka? Napište nám! Zavoláme Vám zpět a sdělíme detaily!

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500